- Про Нас -

ІНТЕРКАБЕЛЬ КИЇВ є одним з найбільших заводів кабельно-провідникової продукції в Україні, а також провідним виробником вогнестійких кабелів і входить до групи SKB (Австрія), чий досвід виробництва кабелів перевищує 125 років.

Завод виробляє широкий асортимент високоякісної кабельної продукції, в тому числі вогнестійкі безгалогенні кабелі, безгалогенові кабелі з антикорозійним захистом, кабелі з повітряною зв’язкою, шахтні кабелі, інсталяційні кабелі, гнучкі кабелі, силові кабелі, броньовані кабелі.

Ми використовуємо обладнання провідних європейських брендів Rosendahl, Tecalsa, Colmec, Queins, Gauder. Кабель відповідає стандартам VDE (Німеччина), а також може бути адаптований до стандартів більшості країн світу.

Продукція компанії використовується в будівельних, промислових, інфраструктурних проектах в Західній Європі, Східній Європі і країнах СНД. Наші кабелі працюють в тунелях, метро, ​​аеропортах, атомних електростанціях, вугільних шахтах і промислових підприємствах в Австрії, Німеччині, Чехії, Україні, Казахстані, Грузії, Молдові.

Ми відкриті для співпраці і готові створювати кабелі необхідної конструкції. відповідно до вимог замовника.

ВІДЕО

ІСТОРІЯ КОМПАНІЇ

Наше підприємство розпочало свою роботу в 2004 році, з перших днів своєї діяльності взявши за основу принцип «якість та інновація», ми незмінно йшли своїм шляхом розвитку, удосконалюючи виробничий процес.

В 12км від Києва на території Києво-Святошинського району Київської області розпочато будівництво заводу. Проект будівництва реалізований в “чистому полі” на загальній площі 4,5га.

Монтаж, налагодження та запуск обладнання для виробництва кабельно-провідникової продукції.

Початок серійного випуску кабельно-провідникової продукції, вихід на ринок України.

Сертифікація виробництва за системою управління якістю ISO 9001: 2000 TUV NORD та сертифікація продукції УкрСЕПРО.

Входження до складу європейського холдингу SKB-Group. Розробка і реалізаціястратегії розвитку підприємства. Початок реалізації нового інвестиційного проекту з виробництва самоутримних ізольованих проводів і вогнестійкого безгалогенного кабелю.

Здійснено перехід на новий корпоративний стиль, що включає зміну назви на “Інтеркабель Київ”, а також зміну логотипу компанії.
Завершення реалізації інвестиційного проекту, успішний запуск нового обладнання, випуск та сертифікація продукції – самоутримних ізольованих проводів і вогнестійкого безгалогенного кабелю.

“Інтеркабель Київ” входить до п’ятірки найбільших виробників кабельно-провідникової продукції в Україні, а також є першим вітчизняним виробником вогнестійких безгалогенних кабелів із застосуванням силікону.

ІКК стає четвертим за величиною виробником кабелю в Україні. Ексклюзивні поставки для метрополітену Казахстану. Початок експорту галогенних кабелів до Німеччини.

Істотне збільшення обороту і участь в усіх основних проектах Євро чемпіонату 2012, таких як будівництво аеропорту, стадіонів, готелів і т.п. Екпорт СІП кабелю до Грузії.

ІКК впроваджує ERP-систему Microsoft Dynamics AX для ведення своїх бізнес процесів.

Виробництво і постачання вогнестійкого кабелю для саркофагу на Чорнобильську АЕС

ІКК розробляє вогнестійкий кабель 6кВ з кремній-органічної гуми для поставок для НАЕК Енергоатом для реконструкції всіх атомних електростанцій.

Розробка і виробництво силових гнучких термостійких кабелів до 250°C.

ГРУПА КОМПАНІЙ SKB

SKB-GROUP – це успішно розвиваючийся сімейний бізнес. Початок був покладений в 1891. Навіть сьогодні, через понад 100 років, ми як і раніше приділяємо основну увагу основним цінностям сімейного бізнесу: надійності і відповідальності.

ОРГАНІЗАЦІЙНА СТРУКТУРА ГРУПИ

Organigram4_ukr

Ми в SKB-GROUP працюємо з 2007 року. У SKB-GROUP є давня і успішна традиція, яка була б неможлива без міцного обгрунтування етичних і моральних принципів. Ми прагнемо продовжувати впроваджувати цю цілісність в нашу повсякденну діяльність і вважаємо особисту відповідальність кожного співробітника невід’ємною частиною цього зобов’язання.

Цей Кодекс поведінки і пов’язані з ним нормативні акти не прагнуть «винаходити» нові підходи. Замість цього вони прагнуть чітко продемонструвати зобов’язання, які ми повинні виконувати в даний час.

ПОЛІТИКА В ОБЛАСТІ ЯКОСТІ ТА НАВКОЛИШНЬОГО СЕРЕДОВИЩА

ТОВ «Інтеркабель Київ» – унікальне підприємство української кабельно-провідникової промисловості, що займає лідируюче положення у виробництві і продажу кабельно-провідникової продукції, яка відповідає сучасним і перспективним очікуванням споживачів.

З перших днів роботи заводу величезна увага приділяється якості продукції, тому цілком закономірною подією стало створення системи менеджменту якості підприємства. У січні 2006 року підприємство успішно пройшло сертифікаційні аудити на відповідність вимогам міжнародного стандарту ISO 9001 і ДСТУ ISO 9001.

Вся продукція ТОВ «Інтеркабель Київ» відповідає Технічному регламенту низьковольтного електричного обладнання, пройшла добровільну сертифікацію, в тому числі і на відповідність вимогам пожежної безпеки в Державному центрі сертифікації МНС України.

Проявляючи турботу про навколишнє середовище, в 2017 році підприємство впровадило систему екологічного менеджменту і успішно пройшло сертифікаційний аудит на відповідність вимогам міжнародного стандарту ISO 14001 до: 2015. Беззаперечно наслідуючи основні принципи стандарту, підприємство дотримується вимог природоохоронного законодавства, результатом чого, стала розробка і реалізація ефективних програм з утилізації та переробки відходів, введення в експлуатацію автоматизованої системи обліку електроенергії, що дозволяє дбайливо витрачати природні ресурси. Постійне підвищення знань персоналу в сфері екологічного менеджменту, дозволяє залучати всіх співробітників підприємства в процес поліпшення результатів природоохоронної діяльності. З часу першої сертифікації, інтегрована система менеджменту регулярно перевіряється органами по сертифікації TÜV SÜD і термін дії сертифікатів не переривається з 2006 року.

Керівництво ТОВ «Інтеркабель Київ», будучи гарантом виконання вимог міжнародних стандартів ISO 9001: 2015 і ISO 14001: 2015 року, ґрунтуючись на ризик-орієнтованому мисленні і чіткому розумінні контексту діяльності підприємства, вимог і очікувань зацікавлених сторін, реалізує політику і цілі в області якості шляхом планування, виконання, аналізу та безперервного вдосконалення.

КЛАСИФІКАЦІЯ CPR

Ми відповідаємо вимогам CPR

Відповідно до Регламенту (ЄС) № 305/2011 (CPR – Регламенту будівельних виробів) та Рішенню Комісії 2011/284/ЄС, які впроваджуються у законодавство України, кабелі мають відповідати вимогам CPR та Директиви 2014/35/ЄС (LVD – Низьковольтної директиви), на основі якої розроблено Технічний регламент низьковольтного електричного обладнання.

Для оцінки відповідності кабелів згідно з національним LVD застосовують національні стандарти, ідентичні гармонізованим європейським стандартам або міжнародним стандартам, які прийняті як гармонізовані європейські стандарти, або інші національні стандарти, або інші технічні специфікації, якими є технічні умови, та процедуру оцінки відповідності, визначену та описану в LVD.

Для оцінки відповідності кабелів згідно з національним CPR застосовуватимуться національні стандарти, ідентичні гармонізованим європейським стандартам, європейські документи з оцінки, інші національні стандарти та національні документи України з оцінки та системи оцінки та перевірки стабільності показників, визначені на підставі Рішення Комісії 2011/284/ЄС й описані в у зазначених регламентних технічних специфікаціях.

Класифікація кабелів за реакцією на вогонь згідно з CPR визначена у Делегованому Регламенті (ЄС) 2016/364 та впроваджена у EN 13501-5:2018 (ДСТУ EN 13501-6:2019 (буде прийнятий у цьому році)). На класифікацію, визначену у цьому стандарті, є посилання в регламентній технічній специфікації – EN 50575:2014 (ДСТУ EN 50575:2018).

У 2017 р кабелі, виробництва IKK успішно пройшли класифікацію за реакцією на вогонь  (EN 13501-6) у лабораторії PRAKAB.

Отриманий результат B2ca(s1,d0).

ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ
Телефон: +38 (044) 221-54-04, 393-26-16 | пошта: sales@interkabel.ua
Slider